DOPRAVNÍ PODNIK měst Mostu a Litvínova, a. s.


Autoškola - přihláška do kurzu

Vyplňte tento formulář pro přihlášení do kurzu autoškoly:

Kontaktní informace
Ulice, Město, PSČ
Informace o kurzu
Zaškrtněte všechny skupiny, ke kterým již vlastníte řidičské oprávnění...
Zaškrtněte všechny skupiny, o jejichž výcvik máte zájem. V případě kondičních jízd, nebo školení řidičů zaškrtněte i příslušný box...
CAPTCHA
Tato otázka testuje zda jste člověk, nebo robot a slouží k zamezení posílání automaticky zpracovaných dat. Pro potvrzení spočítejte rovnici níže a do pole za rovnítkem doplňte výsledek.
6 + 8 =
Vyřešte tuto jednoduchou matematickou úlohu a napište její výsledek. Např. pro 1+3 napište 4.
Položky označené znakem * jsou povinné údaje.

Po úspěšném odeslání formuláře Vám nejpozději do 24 hodin přijde na Vámi zadanou e-mailovou adresu zpráva potvrzující jeho přijetí. Pokud se tak nestane, byl formulář vyplněn chybně, neúplně, nebo došlo k technické závadě. V takovém případě Vás žádáme o zkontrolování, zda zpráva neskončila označená jako spam, popřípadě zda nemáte plnou e-mailovou schránku. Následně prosím vyplňte a odešlete formulář znovu. V případě opakovaných problémů s odesláním formuláře nám svůj požadavek prosím zašlete na e-mailovou adresu info@dpmost.cz.
DPmML, a.s. prohlašuje, že osobní údaje obsažené ve formuláři výše budou zabezpečeně uchovány v listinné podobě ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.